vč. DPH bez DPH

AOM CZ s.r.o.

Firma AOM CZ, s.r.o. je výhradním dovozcem produktů italské firmy Asturo Originali Maves SpA (AOM SpA) pro Českou a Slovendkou republiku. AOM SpA je jedním z nejvýznamnějších výrobců v oblasti výroby stříkací techniky. V roce 1925 byla první společností, která začala vyrábět stříkací pistole pod jménem “ASTURO”. Dnes jr firma AOM moderní a dynamická společnost, která si získává celosvětově jméno výrobce kvalitních produktů. Díky širokému sortimentu nejmodernějšího vybavení pro povrchovou úpravu, které je navrhováno zkušenými techniky a vyráběno nejmodernější technikou, může firma AOM dodat spolehlivé a produktivní řešení pro většinu případů povrchové úpravy po celém světě. AOM se stará o spokojenost svých zákazníků, proto je podle AOM splnění požadacků zákazníka chápáno jako sázka na vítězství. Ať už reginální dealer/distributor nebo konečný zákazník, všechny jejich požadavky jsou pravidelně zkoumány a zvažovány při designování voných produktů nebo vylepšování těch stávajících. Tento příslib umožnil získat firmě AOM certifikaci kvality ISO 9001. Tento důležitý úspěch je považován za startovní bod pro misi společnosti AOM: zajistit všem zákazníkům profesionální a ekonomický úspěch v jejich obchodování.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY A LEPIDLA RHENOCOLL

Jsme výhradním dovozcem produktů společnosti RHENOCOLL, která se řadí mezi nejvýznamnější světové výrobce produktů pro domácí i průmyslovou povrchovou úpravu.

Dodáváme kvalitní vodou ředitelné lazury a laky pro okna a domovní dveře, vodou ředitelné i rozpouštědlové laky a mořidla do interiéru i exteriéru, dále ekologické přírodní vosky k povrchové úpravě dřeva a v neposlední řadě také širokou řadu lepidel určených k lepení dřeva s kamenem i kovem.

Německá firma Rhenocoll se řadí mezi nejvýznamnější výrobce produktů pro průmyslovou povrchovou úpravu oken a dveří. Těžištěm výrobního programu jsou vodou ředitelné lazury, laky a lepidla vhodné pro stavební dílce, vystavené působení povětrnosti. Součástí výrobního programu jsou také interiérové laky a mořidla a také laky na plastové profily z tvrzeného PVC. Více než padesátileté zkušenosti s výrobou nátěrových hmot firma zúročila při přechodu na nové ekologické, vodou ředitelné systémy laků.

Hlavním cílem výzkumu, kterému firma věnuje maximální pozornost, je vývoj laků, které díky svým fyzikálně–chemickým vlastnostem odolají dlouhodobé zátěži povětrnosti a umožní tak tradičnímu materiálu – dřevu srovnatelnou životnost s plastovými okny.

Kvalitu lazur a laků dokládají výsledky atestů podle nejnovějších evropských norem, jako např. EN 927. Lazury a laky Rhenocryl získaly ohodnocení stupněm Výborný pro povrchovou úpravu oken ze dřeva.

Rhenocoll je také významným inovátorem a průkopníkem v používání nových technologií pro povrchovou úpravu stavebně technických dílců. V Konkenu u Kaiserlsauternu vybudovala firma Rhenocoll unikátní centrum pro povrchovou úpravu, které se řadí mezi nejmodernější tohoto druhu v Německu.

Od roku 1992 je Rhenocoll prostřednictvím svého výhradního zastoupení také úspěšným dodavatelem v České republice.